Enterna Medica Centrum Nowoczesnej Medycyny
to odpowiedź na zapotrzebowanie stałego monitoringu stanu zdrowia pacjentów, diagnostyki opartej o najnowsze rozwiązania technologiczne oraz przede wszystkim najwyższej jakości wiedzę medyczną opartą o badania naukowe i wytyczne postępowania.

Zdalna opieka medyczna oferowana przez Enterna Medica dzięki zastosowanym nowoczesnym urządzeniom, wykorzystaniu najnowszych możliwości diagnostyki i oceny stanu zdrowia wspomaga proces rozpoznania i leczenia i zapewnia pacjentom podwyższone poczucie bezpieczeństwa. Dzięki zastosowaniu technologii mobilnych i multimedialnych wspiera proces rehabilitacji i edukacji skutecznie zmniejszając ryzyko pogorszenia stanu zdrowia.

 

Zespół Enterna Medica to grupa specjalistów z wielu dziedzin medycyny

Prof. dr hab. med. Zbigniew Kalarus - Członek Zarządu
Prof. dr hab. med. Zbigniew Kalarus - Członek Zarządu
Adrian Szulczyński - Prezes Zarządu
Adrian Szulczyński - Prezes Zarządu

Enterna Medica Centrum Nowoczesnej Medycyny została stworzona przez prof. Zbigniewa Kalarusa – kierownika Katedry Kardiologii, Wrodzonych Wad Serca i Elektroterapii SUM w Zabrzu, Prezesa Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego w latach 2013-2015 oraz Adriana Szulczyńskiego – specjalisty z zakresu komunikacji i edukacji – promotora wykorzystywania nowych technologii i innowacyjnych rozwiązań w medycynie.

 

Zespół specjalistów: