mgr Milena Niewielska
psycholog kliniczny i osobowości
Wizyta stacjonarna
Centrum Medyczne
Ul. Wolności 338b, Zabrze
Pokaż dojazd
e-Wizyta (wideokonsultacja)
Umów konsultację psychologiczną
Zarezerwuj przez internet
Skontaktuj się telefonicznie
+ 48 518 313 600
Godziny pracy rejestracji:
pon-pt: 15:00-20:00
O mnie

Z wykształcenia jest psychologiem klinicznym i osobowości oraz socjologiem komunikacji społecznej. Specjalizuje się w pracy z dorosłymi i młodzieżą znajdującymi się w kryzysie (utrata bliskiej osoby, pracy, mobbing, rozwód), cierpiącymi z powodu zaburzeń lękowych, nerwicowych, depresji, współuzależnienia, DDA (Dorosłe Dzieci Alkoholików), w zakresie problemów rodzinnych, wychowawczych, problemów wieku dorastania, trudności natury emocjonalnej, doświadczeń traumatycznych (wypadki komunikacyjne, klęski żywiołowe, przemoc seksualna, psychiczna i fizyczna), a także zaburzeń odżywiania (anoreksji, bulimii, ortoreksji itp.). Swoją prace opiera na diagnostyce i metodologii badań przypadku. Swoją pracę magisterską poświęciła badaniom nad obrazem siebie adolescentów, którzy doświadczali zjawiska body shamingu. W badaniach tych szczególną uwagę zwróciła na negatywne skutki doświadczenia body shamingu w zakresie powstania zaburzeń depresyjnych, niskiej samooceny i wszelkich innych negatywnych skutków pojawiających się w dysmorfii ciała.

Priorytetem jest pomaganie osobom, które znalazły się w trudnej sytuacji, nie potrafią poradzić sobie z emocjami, skomplikowanymi relacjami, doświadczają poczucia pustki, niezrozumienia i samotności, poszukują ulgi w cierpieniu.

Kładzie duży nacisk na podwyższanie swoich kompetencji zawodowych, uczestnicząc w różnego typu kursach. Jest w trakcie certyfikacji Treningu umiejętności społecznych oraz kursu – przygotowania pedagogicznego dla psychologów. W niedalekiej przyszłości zamierza ukończyć psychodietetykę. Ponadto uczestniczyła w kursach organizowanych przez Warszawski Ośrodek Psychologii Sądowej i Śledczej - ,,Syndrom sztokholsmki” oraz ,,Zgwałcenia – wstęp do analizy psychologicznej”.

Psycholodzy w Enterna Medica
mgr
Małgorzata Kowalska
Psycholog
Wizyta stacjonarna
Centrum Medyczne
Ul. Wolności 338b, Zabrze
e-Wizyta (wideokonsultacja)
Umów wizytę