Usługa SYGMO for COVID-19 oparta jest o ankietę samokontroli instalowaną na telefonach pracowników, system informatyczny analizujący występowanie symptomów choroby zakaźnej (w tym COVID-19) oraz zespół specjalistów lekarzy oceniających ryzyko i pełniących rolę konsultantów.

 

 

Pracownicy minimum raz dziennie wypełniają ankiety samokontroli i wysyłają je do Centrum Telemonitoringu. O braku wypełnienia ankiety informuje wysyłany SMS. W każdej chwili mogą skontaktować się z konsultantem medycznym (lekarzem), który również sam po analizie danych z systemu sugeruje dalsze postępowanie zgodne z wytycznymi i obowiązującymi przepisami. 

 

 

Usługa medyczna SYGMO for COVID-19  dla pracodawców oferowana jest w dwóch wariantach:

 

„S Guard” - dla przedsiębiorstw i instytucji posiadających wewnętrzne służby medyczne (np. przychodnie zakładowe), które samodzielnie analizują dane spływające do systemu (otrzymują dostęp do systemu Centrum Telemonitoringu) konsultując alerty wynikające z analizy symptomów pracowników z zespołem lekarzy specjalistów Enterna Medica. 

 

„M Guard” - dla przedsiębiorstwa i instytucji nie posiadających wewnętrznych służb medycznych.
W tym przypadku lekarze z zespołu Centrum Telemonitoringu Enterna Medica analizują na bieżąco symptomy zgłaszane przez pracowników za pomocą aplikacji oraz kontaktując się z pacjentami zalecają dalsze postępowanie (w tym izolację lub konieczność kontaktu z stacją epidemiologiczną).

 

W obu przypadkach celem jest minimalizacja ryzyka rozprzestrzenienia się choroby zakaźnej wśród pracowników przedsiębiorstwa lub instytucji co może spowodować istotne zaburzenie jej funkcjonowania oraz profilaktyka zakażeń i ochrona stanu zdrowia zatrudnionych.

 

Zalety rozwiązania:

 

  • innowacyjna usługa medyczna łącząca aplikację mobilną, system analizujący dane w centrum telemonitoringu oraz wiedzę lekarzy konsultantów oferowana przez Centrum Nowoczesnej Medycyny Enterna Medica 
  • stale rozwijane rozwiązanie - na bazie wyników badań naukowych oceniających symptomy wirusowych chorób zakaźnych
  • merytoryka projektu opracowana wspólnie z ekspertami z Wojskowego Instytutu Medycznego oraz ekspertów chorób zakaźnych, internistów i kardiologów 
  • bezpieczeństwo danych - najwyższe standardy przechowania i przetwarzania danych osobowych

 

A przede wszystkim:

 

  • minimalizacja ryzyka zaburzenia funkcjonowania instytucji i profilaktyka zakażeń wśród pracowników

 

 

jesteś zainteresowany ofertą? Skontaktuj się z nami? sprzedaz@enternamedica.pl